oyun yüklerken ps3 kapandı

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Play Station 3 Donanım Teknik Servis kategorisinde asterix_58 tarafından oluşturulan oyun yüklerken ps3 kapandı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,150 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Play Station 3 Donanım Teknik Servis
Konu Başlığı oyun yüklerken ps3 kapandı
Konbuyu başlatan asterix_58
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sayqho

asterix_58

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 20, 2011
76
2
0
41
slm arkadaşlar oyun yüklerken biranda ps3 kapandı ve hiçbirşekilde açılmıyor kırmızı ışık hiç yanmıyor kablo değiştirdim yine aynı sebep ne olabilir ne yapmam lazım içindeki sigortadan olabilirmi elle açılırmı

edit: sanırım bu güç kaynağında sorun var nerden bulabilirim türkiyeden bilgisi olan varmı...
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Son düzenleme:

Unknown

C/C++ Developer
Moderatör
Ağu 21, 2009
1,165
265
83
Cihaz brick olmuş olabilir oyunları nereye attınız ?

asterix_58

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 20, 2011
76
2
0
41
games klosörüne attım ama şöyle birşeyde oldu atarken yavaş yüklüyordu iptal ettim ve tekrar bağlanıp atmak istediğimde games klosörü yoktu ve direk kapandı birara games klosörünümü sildim ditye düşündüm ama eminim yapmadığıma hem brick olsa elektrik gelmezmiki üstad çünki kırmızı ışık bende hiç yanmıyor

Unknown

C/C++ Developer
Moderatör
Ağu 21, 2009
1,165
265
83
games klosörüne attım ama şöyle birşeyde oldu atarken yavaş yüklüyordu iptal ettim ve tekrar bağlanıp atmak istediğimde games klosörü yoktu ve direk kapandı birara games klosörünümü sildim ditye düşündüm ama eminim yapmadığıma hem brick olsa elektrik gelmezmiki üstad çünki kırmızı ışık bende hiç yanmıyor
Brick oldugu zaman cihaza elektrik gelir. Sorunu tam olarak anlayamadim [MENTION=1118]ferhanANK[/MENTION] [MENTION=118634]Sayqho[/MENTION]