PCSX2 0.97 r5229 Full Speed God of War 1 + 2 Resident Evil 4 Tekken 5 ve Dahası

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Play Station 2 Emulation kategorisinde mctuna tarafından oluşturulan PCSX2 0.97 r5229 Full Speed God of War 1 + 2 Resident Evil 4 Tekken 5 ve Dahası başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 74,323 kez görüntülenmiş, 372 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Play Station 2 Emulation
Konu Başlığı PCSX2 0.97 r5229 Full Speed God of War 1 + 2 Resident Evil 4 Tekken 5 ve Dahası
Konbuyu başlatan mctuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Refleton

Refleton

Forum Admini
Forum Admini
Eki 27, 2008
1,042
112
48
44
Usta sizin bu ilk sayfadaki ayarlamalar çok sönük kalmış hiç biri uyuşmuyor yeni gelen sürümle :)

Bump: Evet bütün sorunları hallettim, gerçekten güzel bir forum hazırlamışsınız. Herkes yardım etmeye çalışıyor takdir ettim.

Bu durumu fark etmişsen artık aramızdasın anlamına geliyor :D Aramıza hoşgeldin :)

SabroN

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
May 27, 2012
3
0
0
31
Oyunda ilk boss'un tepesine çıkıyor, gözünün tekini patlatıyoruz! Daha sonra boss bizi savuruyor, bilgisayarımın ekranı kararıyor 5 saniye sonra "you are Death" uyarısı geliyor. Bu konudada yardım edebilirmisin?

Oyun Refleton arkadaşın paylaştığı god war 2

Refleton

Forum Admini
Forum Admini
Eki 27, 2008
1,042
112
48
44
Bu konuda yardımcı olabileceğimi sanmıyorum böyle bir sorunla karşılaşmadım ama grafik ayarlarından yapacağın değişiklikler ile sorunu 'belki' çözebilirsin.