Ps3 kullandığım versiyon hakkında yardım?

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS3 Geliştirme CFW + APPS kategorisinde kingb04 tarafından oluşturulan Ps3 kullandığım versiyon hakkında yardım? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,033 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS3 Geliştirme CFW + APPS
Konu Başlığı Ps3 kullandığım versiyon hakkında yardım?
Konbuyu başlatan kingb04
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan zepharoth

kingb04

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Şub 28, 2011
5
0
0
Merhaba arkadaşlar cihazda kullandığım yazılım en son 2013 te tuna abi tarafından atılmıştı harici hdd de bulunan en güncel oyunum o yıllara ait şimdi True blue denilen bir aparat ta var şimdi yeni oyunları oynamak için hdd yollayacağım ama versiyon hakkında hiçbir bilgiye sahip değilim yükseltmeliyim veya ne yapmalıyım pek bilgi sahibi değilim sizden ricam ne yapmam gerektiği hakkında bana yardımcı olurmusunuz

Vendetta0

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Mar 21, 2013
37
12
8
33
True Blue dan anlamıyorum ama ben CFw kullanıyorum hem CFW hemde ofw kullanıcılarında,

sistem ayarlarında> sistem bilgisi gibisinden birşey var orda yazıyor kaç olduğu

ndrcnr

Playstation Moderatörümüz
Moderatör
May 21, 2011
1,501
3,858
113
27
İzmir/Buca
Merhaba arkadaşlar cihazda kullandığım yazılım en son 2013 te tuna abi tarafından atılmıştı harici hdd de bulunan en güncel oyunum o yıllara ait şimdi True blue denilen bir aparat ta var şimdi yeni oyunları oynamak için hdd yollayacağım ama versiyon hakkında hiçbir bilgiye sahip değilim yükseltmeliyim veya ne yapmalıyım pek bilgi sahibi değilim sizden ricam ne yapmam gerektiği hakkında bana yardımcı olurmusunuz
Tru Blue kullandığına göre cihazın upgrade ya da downgrade edilebilen modeldir. Sen direk Tuna Abi'ye yolla, o sana MCFW vs. yüklemeyi öğretir telefonda.

zepharoth

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Şub 14, 2009
241
115
0
China
[MENTION=84300]kingb04[/MENTION]:
Yanlis hatirlamiyorsam true blue aparati 3.55 versiyonlarda kullaniliyor idi, su anda henuz guncel CFW cikmamis olsa da mevcut surum 4.75
Halen Tuna Bey'den aldigin versiyon CFW ile kullandigina gore online oynamadigini dusunuyorum, bu durumda forumda bulunan 4.66 veya 4.70 CFW'lerden birisini kurabiliyor olman gerekir. Yine Tuna Bey'in yayinlamis oldugu MCFW'lerden birini deneyebilirsin.
True blue kullanmani tavsiye etmem cunku CFW'ye gecis yaptiginda bazi oyun save dosyalari bozulabiliyor, ben true blue'dan CFW'ye gecis yaptigimda Final Fantasy 13-2'de bu sorunu yasamistim ve malesef cozumu de yoktu. Zaten true blue donemi de gecti bitti, artik true blue'ya destek alamayacagin icin kullanmanin da bir anlami olmayacaktir.
True Blue'dan aparatsiz kullanilan CFW'ye gecis yaparken PS3'umu once 3.55 OFW yapmis sonrasinda uzerine CFW kurmustum.
CFW gecislerine iliskin forumda konular mevcut fakat hic ugrasacak halim yok diyorsan her zaman Tuna Bey ile de irtibata gecip makinani elden veya kargo ile kendisine gonderebilirsin.