PS4 Harddisk değişimi ve GoldHen güncellemesi hk.

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Play Station 4 Yardım kategorisinde gulsahk tarafından oluşturulan PS4 Harddisk değişimi ve GoldHen güncellemesi hk. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 157 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Play Station 4 Yardım
Konu Başlığı PS4 Harddisk değişimi ve GoldHen güncellemesi hk.
Konbuyu başlatan gulsahk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan gulsahk

gulsahk

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Nis 2, 2024
18
2
3
Merhaba,

9.00 sürümünde bir ps4'üm var. Bu cihazımda aldığımda goldhen 2.0b3 sürümü yüklüydü. Geçen gün goldhen'in yeni sürümü çıktığını forumda gördüm ve yeni sürüme geçiş yaptım. Fakat goldhen'i aktive etmek için tarayıcıyı açıp goldhen 2.3 butonunu tıklayıp usb belleği taktığımda uzun süre takılı kalıyor. Tarayıcıyı kapatıp yeniden açıyorum ve bir süre bekliyorum anca ondan sonra goldhen aktive oluyor. Bunun sebebini bilen varsa bana çözmem için yardımcı olabilir mi?

Birde bu cihazımın içinde 500gb'lık bir hdd var. Ben yeni bir ssd disk takmak istiyorum. Diski söküp yeni ssd diski taktıktan sonra nasıl bir işlem yapmam gerekecek acaba?

Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

bayraktutan

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eyl 6, 2018
405
1,024
93
28
Tarayıcıdan birden çok goldhen sitesinin cache dosyası olduğu zaman kafası karışabiliyor. Bence tarayıcı ayarlarından ön bellek temizliği yapın. SSD takmaya gelirsek, sistem yazılımı anakartta yani aynı kalır bir sorun olmaz. Adımları YouTube'dan izlersiniz, birçok video mevcut.

gulsahk

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Nis 2, 2024
18
2
3
Teşekkürler bayraktutan @bayraktutan . Yeni harddiski taktıktan sonra yeniden goldhen kurulumu yaptım şimdilik düzeldi o sorun.