PSP PSP OYUNLARI Alfabetik Listesi.../LIST of GAMES (Detaylı Liste)

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Psp Iso Oyun kategorisinde hako tarafından oluşturulan PSP OYUNLARI Alfabetik Listesi...\/LIST of GAMES (Detaylı Liste) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 170,129 kez görüntülenmiş, 135 yorum ve 40 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Psp Iso Oyun
Konu Başlığı PSP OYUNLARI Alfabetik Listesi...\/LIST of GAMES (Detaylı Liste)
Konbuyu başlatan hako
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan r0fl

bjk onur

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 18, 2009
16
3
3
26
Siteye Git
İlk Psp sahibi olduğumda Üniversite 1.sınıftaydım yine bu konudan oyun indiriyordum.
Okul bitti,askerlik bitti yeni psp aldım yine oyun indiriyorum Teşekkürler kardeşim

kerem97

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eki 21, 2008
7
1
3
Hako abi gerçek bir efsanesin. Pspmi 2007 civarı ilkokuldayken aldım. Siteyi de 2008de keşfettim. O zamandan beri hala senin bitmek bilmeyen arşivindeki oyunlardan faydalanıyorum. Önünde saygıyla eğiliyorum çocukluğumu renklendiren adam.

hako

Legendary
Yönetici
Forum Admini
Tem 13, 2008
3,616
757
113
Hako abi gerçek bir efsanesin. Pspmi 2007 civarı ilkokuldayken aldım. Siteyi de 2008de keşfettim. O zamandan beri hala senin bitmek bilmeyen arşivindeki oyunlardan faydalanıyorum. Önünde saygıyla eğiliyorum çocukluğumu renklendiren adam.
İlk Psp sahibi olduğumda Üniversite 1.sınıftaydım yine bu konudan oyun indiriyordum.
Okul bitti,askerlik bitti yeni psp aldım yine oyun indiriyorum Teşekkürler kardeşim
Çok teşekkürler bu güzel sözleriniz için...

bbatu

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 14, 2014
2
1
3
Yanlış hatırlamıyorsam 2010dan beri siteye giriyorum. Bu yedek hesap tabii :). Favori serilerimden çoğunu buradan indirip keşfettim. Final Fantasy, Mgs1, Persona, ace combat, armored core ve daha bir çoğu. Hatta avatarındaki Locoroco. :) Hako abi çok teşekkürler oyunlar için.

yahiyya

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Nis 10, 2011
10
1
1
33
kaç yıl oldu linkler hala çalışıyor. Sen ne mübarek adamsın ben hako.