PSVita Oyun Takas Bölümü

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PSVita MCPSP Topluluğu Özel kategorisinde mctuna tarafından oluşturulan PSVita Oyun Takas Bölümü başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 14,036 kez görüntülenmiş, 106 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PSVita MCPSP Topluluğu Özel
Konu Başlığı PSVita Oyun Takas Bölümü
Konbuyu başlatan mctuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan zaza24

makarnacanavari

Erişim Engelli
Ağu 23, 2012
109
0
0
Takaslik Wipeout 2048
wipeout 2048 oyununu assasin cred yada most vantedle takaslamak istiyorum istanbul esenlere veya ortak yerlerde bulusabiliriz degerli forum uyeleri litle planette var araldan alinma vipeout 2408 kodu kullanilmamistir

jakin33

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eki 4, 2008
121
4
18
33
Elimde Fifa Soccer var :) Yerim Mersin online kodu hiç kullanmadım
takasta Needfor Speed arıyorum :)

striker

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eyl 23, 2008
13
0
0
elimde ps vita 8 gb hafıza kartı var most wanted veya ac3 liberation ile takas yapabilirim

sonerkaynak_38

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Mar 7, 2010
1
0
0
sa arkadaşlar elimde uncharted ve mortal kombar var dengi oyunlar ile değiştirmeyi düşünüyorum ilgilenen varsa mesaj atsın

prince of hell

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 24, 2009
52
0
0
28
Arkadaşlar İzmir içindeyim Little big planet oyunu var elimde assassin's creed, CoD, Fifa 13 ile takas olur diğer önerilerede açığım Uncharted oynadım vipeout gravity rush plus ile var elimde zaten.

jetix1997

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ağu 8, 2009
5
0
1
Elimde pal bölge Assassin's creed liberation var Call of Duty Black Ops ile takas etmek istiyorum.

USER1234

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 28, 2013
7
0
0
30
Elimde ps vita call of duty black ops var ve sadece nfs most wanted ile takaslamayı düşünüyorum İstanbul içi elden takas yapabilirim oyun kutulu kitapçıklı sıfırdan faksızdır,ginede elinizdeki onunu yazın belki başka bir oyunla takaslamayı düşüne bilirim.

TAKAS YAPILMIŞTIR.

brain

hoCA ÖgRenciye YeniİLdi *
Eki 19, 2009
756
1
0
29
elimde unhanted ve fifa footbal var takas düşünen ? özellikle mvc3 .?