PS4 Türkçe YAMA Resident Evil 2 Remake PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS4 Oyun Türkçe Yama kategorisinde Castellanos tarafından oluşturulan Resident Evil 2 Remake PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 42,813 kez görüntülenmiş, 854 yorum ve 475 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS4 Oyun Türkçe Yama
Konu Başlığı Resident Evil 2 Remake PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)
Konbuyu başlatan Castellanos
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kinomiya

Castellanos

TR YAMA KING
Yönetici
Forum Admini
Şub 19, 2019
1,318
26,891
113
Kıymetli admin sağlığına dikkat et en önemlisi bizim için o yama oyun dediğin gibi zamanla olur zaten tonlarca oyun var
Aynen, sağlık daha önemli :) ama yorum yazan olunca, siteye girdiğim zaman cevaplamaya çalışıyorum. Aslında, yazmalarına bile gerek yok. Çünkü hepsi aklımda zaten :) ve dediğiniz gibi bunlar zamanla olacak şeyler. :)

Oyunu indir
Arşiv dosyasından çıkar
Exfat uzantılı diske at
Port için gerekli olan dosyaları exfat uzantılı diske at
Dil dosyalarını araçla çıkart
Dil dosyalarını port et
Port işlemi bittikten sonra dosyayı paketle
Bir patch dosyası oluştur
Video hazırla
Yamayı upload et
Konuyu aç

kaç işlem yaptığımızı kısaca anlatmaya çalıştım :)
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

önceliğiniz batman olursa çok sevinirim zaten yeni yama çıksa da 6.72 stabil değil :)
Batman arada kaynadı diyebilirim :) onda da son 1 dosya kaldı. İnşallah onu da 2 hafta içinde tamamlayacağım.

mad_080

Forum Destekçisi
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Ocak 12, 2019
469
315
63
Aynen, sağlık daha önemli :) ama yorum yazan olunca, siteye girdiğim zaman cevaplamaya çalışıyorum. Aslında, yazmalarına bile gerek yok. Çünkü hepsi aklımda zaten :) ve dediğiniz gibi bunlar zamanla olacak şeyler. :)

Oyun indir
Arşiv dosyasından çıkar
Exfat uzantılı diske at
Port için gerekli olan dosyaları exfat uzantılı diske at
Dil dosyalarını araçla çıkart
Dil dosyalarını port et
Port işlemi bittikten sonra dosyayı paketle
Bir patch dosyası oluştur
Video hazırla
Yamayı upload et
Konuyu aç

kaç işlem yaptığımızı kısaca anlatmaya çalıştım :)
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

Batman arada kaynadı diyebilirim :) onda da son 1 dosya kaldı. İnşallah onu da 2 hafta içinde tamamlayacağım.
kolay bir işlem değil Allah yardımcınız olsun emeğinize sağlık .Elimizden birşey gelirse bizde yardımcı olmaya çalışalım :)

arif02

Kayıtlı Üye
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Eki 5, 2008
1,468
5,310
113
Sağ olun :) Eksik olmayın.
kardeşim sana çok çok teşekürler sayende büsürü oyunu türkçe oynadım ALLAH RAZI OLSUN ALLAH işini kolaylaştırsın cıktığın bu yolla önüne vürüsler çıkmasın trojenler deymesin tez yapasın tez payaşasın ertuğrul bey
pardon diraz diriliş oldu işte TÜRKÜN güçü sizyapmasanız biz yarız biz elhamdüllüha TÜRKÜZ

fıro

Tanınmış Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Şub 27, 2020
1,535
1,465
113
oyunlar yağmur gibi yağınca sabırsızlıkla beklediğimiz batman yaması sele kapıldı yinede olsun batman candır eli kullağında oyunu mevcut yamada az kaldı

lars_alexandersson1

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 25, 2018
138
43
28
Sağ olun :) Eksik olmayın.
Acaba resident evil 2 ve days gone oyunlarına ne zaman trainer çıkar çok merak ediyorum bu oyunlarda ölümsüzlük sınırsız cephane gibi hilelerin olursa çok süper olur sanırım bunun için öncelikle 6.72 nin stabil hale gelmesi lazım belki 3 ay sonra flan ancak hileleri görürüz

poulkilly

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eyl 11, 2008
445
31
28
41
kolay gelsin şimdiden bende bir arkadaşımla yama yapıyordum zamansızlıktan bıraktım artık iş zor iş uğraşması emek vermek baya yorucu oluyor şimdiden tekrar kolay gelsin kardeşim.