PS4 Türkçe YAMA Resident Evil 3 PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS4 Oyun Türkçe Yama kategorisinde Castellanos tarafından oluşturulan Resident Evil 3 PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 36,064 kez görüntülenmiş, 688 yorum ve 389 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS4 Oyun Türkçe Yama
Konu Başlığı Resident Evil 3 PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)
Konbuyu başlatan Castellanos
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Türk_Kratos0

Castellanos

TR YAMA KING
Yönetici
Forum Admini
Şub 19, 2019
1,309
26,380
113
Resident Evil 3 Remake PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

Sevgili mcpsp üyeleri, Resident Evil 3 Remake PS4 oyununun türkçe yaması ile karşınızdayız. Öncelikle oyunu çeviren REASON arkadaşımıza buradan sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Resident Evil 3, Capcom tarafından geliştirilen ve dağıtımı yapılan bir hayatta kalma - korku oyunu. Jill Valentine, Umbrella'nın uyguladığı vahşete tanıklık eden Raccoon City'de kalan son insanlardan biridir. Umbrella onu durdurmak için büyük gizli silahı Nemesis'i kullanacaktır. 1999 yılında yayınlanan Resident Evil 3: Nemesis video oyunun yeniden yapılmış halidir. 3 Nisan 2020'de PlayStation4, Xbox One ve Microsoft Windows platformlarında yayınlanmıştır.

patch konusunda desteklerini esirgemeyen ispark'a, programlama için aluigi'ye, ekey'e, tool için rengareng ve rick'e teşekkürü bir borç biliriz.

Bizi bu büyük boyutlu pak uzantılı dosyalardan kurtaran ve port için gerekli desteği sağlayan abodora arkadaşımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Thanks a lot abodora.

BİLGİLENDİRME
Türkçe yama güncelleme dosyasına, yani update v1.03 dosyasına gömülmüştür. Sadece ana oyunu indirmeniz yeterlidir.

Türkçe Yama Duplex CUSA14123 sürümüyle ile uyumludur.

NOT
Türkçe yama, 6.72 ve üzeri versiyonlarda sorunsuz çalışmaktadır.

YAMANIN UYUMLU OLDUĞU OYUNUN KONU LİNKİ
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Teşekkürler hako @hako :)

TÜRKÇE ÇEVİRİ
REASON

TOOL
RENGARENG
RICK

PAK TOOL VE PORT
ABODORA

PS4 PROGRAMLAMA
ALUIGI
EKEY
ABODORA

PS4 PORT VE DÜZENLEME
ÇAĞ
THISROCK

OYNANIŞ VİDEOSU

Küçük patch yapıldı ;) Yamanın toplam boyutu: 255 mb.

İçeriği görebilmek için mesaj yazmalı ve beğenmelisiniz. Saçma sapan mesaj yazarsanız forumdan uzaklaştırılırsınız.

Son düzenleme:

thisrock84

TR YAMA KING
Yönetici
Moderatör
Tem 25, 2008
274
6,904
93
39
Castellanos @Castellanos Resident Evil serisinin kahramanı oldun resmen... Çok başarılı bir port olacağına eminim ve ben dahil bir çok oyun severin merakla ve heyecanla beklediği bir paylaşım olması adına şimdiden seni tebrik ediyorum. Önce çeviri yapan tüm arkadaşların sonra da port için verdiğin sonsuz emekler için senin, eline emeğine sağlık. Harikasın...

hamzadruush

Aktif Üyemiz
Kayıt Üyemiz
May 1, 2020
120
35
28
Abi daha ben oyunu indirmeye başlamamıştım valla aşırı hızlısınız teşekkür ederim
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

İnşallah aynı hızda final fantasy 7 remake inde türkçe yama sı gelir kolay gelsin 😅😅

Castellanos

TR YAMA KING
Yönetici
Forum Admini
Şub 19, 2019
1,309
26,380
113
Castellanos @Castellanos Resident Evil serisinin kahramanı oldun resmen... Çok başarılı bir port olacağına eminim ve ben dahil bir çok oyun severin merakla ve heyecanla beklediği bir paylaşım olması adına şimdiden seni tebrik ediyorum. Önce çeviri yapan tüm arkadaşların sonra da port için verdiğin sonsuz emekler için senin, eline emeğine sağlık. Harikasın...
El birliğiyle abi :) Herkesin emeği var. İyi niyetli insanlar var oldukça evelallah her şeyin üstesinden geliriz :)

resident evil 2 remake harika olmuştu oynanış serisini çekip youtube kanalıma yüklemiştim bu oyunuda zevkle oyayıp kanalıma yükleyeceğim.
Mevcut yamalar kalkacak. Küçük patch dosyalarını paylaşacağız. İndiren indirdi zaten :D 1,2 güne gelir bu yama :)

Daha oyun inmeden yama haberi geldi. İnsan başka ne ister ki :) Teşekkürler şimdiden.
Pusuda bekliyoruz :D Paylaşıldığı anda oyunu indirmeye başladık ve yamayı dün tamamlayıp patch dosyasını bugün hazırladık ;)

Son düzenleme:

Nyks58

Tanınmış Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Nis 2, 2019
303
2,699
93
El birliğiyle abi :) Herkesin emeği var. İyi niyetli insanlar var oldukça evelallah her şeyin üstesinden geliriz :)

Mevcut yamalar kalkacak. Küçük patch dosyalarını paylaşacağız. İndiren indirdi zaten :D 1,2 güne gelir bu yama :)

Pusuda bekliyoruz :D Paylaşıldığı anda oyunu indirmeye başladık ve yamayı dün tamamlayıp patch dosyasını bugün hazırladık ;)
Hocam bu arada gözüme çarptı. İlk resimdeki PS4 Port: ÇA* yazıyor da onu ÇAG yapabilir misin? Çok çok ufak bir detay ama isminin oyunda tam çıkmasını istedim. Daha önce aynı şekil Shadow of The Tomb Raider yamasında da resimlerden bir hata götüp söylemiştim Thisrock84 hocam da sağolsun düzeltmişti. :D