Resident Evil The Umbrella Chronicles HD PSN USA

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Play Station 3 Oyunları kategorisinde EmuMaster tarafından oluşturulan Resident Evil The Umbrella Chronicles HD PSN USA başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,534 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Play Station 3 Oyunları
Konu Başlığı Resident Evil The Umbrella Chronicles HD PSN USA
Konbuyu başlatan EmuMaster
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan psp_gs

EmuMaster

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
May 21, 2010
799
50
28
43
NOT:ALINTIDIR!!!!

work 3.55

HOW TO PLAY:
1. Copy the .pkg file anywhere on your PS3.
2. Load the .pkg with multiMAN's File Manager and exit to XMB.
3. Install _Full from "Install Package Files".
4. Install _Crack.pkg from "Install Package Files".​

Kod:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
Herkese iyi oyunlar :yihu:

EmuMaster

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
May 21, 2010
799
50
28
43
Valla şuan yabancı kaynaklarda bir bilgi geçmiyor dostum.Ama bende wii sürümü var ve sanki ps3'dede move'suz oynanmaz gibi.

insan

Tanrı Türk'ü korusun*
Kayıt Üyemiz
Eyl 4, 2009
1,417
211
63
Peki sanırım pkg dosyaları 4 gb'dan büyük.Fat32 ile biçimlendirdiğimiz belleğe nasıl atacaz?Oradan ps3 içinde nasıl birleşecek?

Bu arada Amy 4.30'da çalıştı mı ben çalıştıramadım.

Teşekkürler

EmuMaster

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
May 21, 2010
799
50
28
43
Diğer başlıktaki arkadaş çalıştırma metodunu yazmıştıya benim aklımda çalıştı diye kalmış demekki :D.

Direk ftp ile pkg dosyasını hdd0/games/ içine at veya hdd0/video içine(daha sonra zaten sileceğiz.)

Multiman'a girdiğinde select+start aynı anda bas dosya yöneticisinden pkg'yi attığın yeri bul ve pkg'ya 2 kere bas "x" ile kurulsunmu diye soracak evet de ana menüye döneceksin.İnstall package files'ten kur.

Ayırmayla falan hiç uğraşma.Veya belleğe atma ile.

Bende ntfs hdd var.Dahiliye atıyorum ordan kuruyorum.Ama sen ftp kullanıyorsan aynı olayı yukarıda anlattığım gibi yapabilirsin dostum ;).

Oyunu kurduktan sonrada pkg'yi silmeyi unutma.

Kasatka

Duayen Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Haz 24, 2008
784
74
28
Ya bu sekilde linklerle degilde hani ares/jjsdjsjdhjsjd diye link oluyor direkt sony nin serverlarindan.
Ondan yokmuydu :) Bu sekilde indirmeye aliskin degilim de :)

insan

Tanrı Türk'ü korusun*
Kayıt Üyemiz
Eyl 4, 2009
1,417
211
63
Diğer başlıktaki arkadaş çalıştırma metodunu yazmıştıya benim aklımda çalıştı diye kalmış demekki :D.

Direk ftp ile pkg dosyasını hdd0/games/ içine at veya hdd0/video içine(daha sonra zaten sileceğiz.)

Multiman'a girdiğinde select+start aynı anda bas dosya yöneticisinden pkg'yi attığın yeri bul ve pkg'ya 2 kere bas "x" ile kurulsunmu diye soracak evet de ana menüye döneceksin.İnstall package files'ten kur.

Ayırmayla falan hiç uğraşma.Veya belleğe atma ile.

Bende ntfs hdd var.Dahiliye atıyorum ordan kuruyorum.Ama sen ftp kullanıyorsan aynı olayı yukarıda anlattığım gibi yapabilirsin dostum ;).

Oyunu kurduktan sonrada pkg'yi silmeyi unutma.
Sağol dostum,deneyince sonucu yazacam.

Bump: DENEME SONUCU:

BAŞARILI,FİXİ YAPINCA OYUN SORUNSUZ AÇILDI,ÇOK TEŞEKKÜRLER DOSTUM.