Resident Evil The Umbrella Chronicles HD PSN USA

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Play Station 3 Oyunları kategorisinde EmuMaster tarafından oluşturulan Resident Evil The Umbrella Chronicles HD PSN USA başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,540 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Play Station 3 Oyunları
Konu Başlığı Resident Evil The Umbrella Chronicles HD PSN USA
Konbuyu başlatan EmuMaster
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan psp_gs

EmuMaster

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
May 21, 2010
799
50
28
43
Kasatka'ya

Hocam valla o linkler olsa benimde ilk tercihim direk idm'ye yapıştır son hız indir güzel oluyor tek part halinde ama şuan o linkini bulamadım :D.

İnsan'a

İyi oyunlar dilerim dostum ;)

digierkan'a

İnsan'ın kullanığı fw 4.30 olması lazım çalıştırdığına göre sende kurabilirsin dostum.

dead_space

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ara 26, 2011
645
314
0
39
emeğine sağlık pamapa emumaster harika yaww süper

Forever Kmeaw 3.55 CFW and Multiman 04.11.11 3.55 CEX

insan

Tanrı Türk'ü korusun*
Kayıt Üyemiz
Eyl 4, 2009
1,417
211
63
Emumaster dostum,

Bir de bu serinin diğer oyunu var:

Resident Evil The Darkside Chronicles

bu oyunu yükledim kurdum ama fixi 3.55 için olduğu için 4.30'da çalışmadı.
Mümkünse 4.30 fixini bulunca ekler misin?
Bu oyunu da eklemiştin dün ama silinmiş.

EmuMaster

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
May 21, 2010
799
50
28
43
Emumaster dostum,

Bir de bu serinin diğer oyunu var:

Resident Evil The Darkside Chronicles

bu oyunu yükledim kurdum ama fixi 3.55 için olduğu için 4.30'da çalışmadı.
Mümkünse 4.30 fixini bulunca ekler misin?
Bu oyunu da eklemiştin dün ama silinmiş.
Bu oyunu hemde 2 kere eklememe rağmen silinmiş valla bende anlamadım:flood2:

Ercan'a özelden yollayacağım onun başlığını o açacak sanırım dostum.Valla 2 oyunada ben wii'de sahip olduğum için ps3 sürümünü indirmedim o yüzden deneme fırsatım bile olmadı :21:

Ama fix çıkarsa eklerim.Zaten normalde 3.41-3.55 diye yayınlanıyor aldığım yerde 4.30 diye geçmiyor.Ama bazıları çalışıyor bazıları çalışmıyor demekki.

digierkan

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eki 17, 2012
16
0
1
43
yabancı forumlarda Resident Evil The Darkside Chronicles HD PSN [NTSC-US/Shooter/2012] cfw 4.30 fix ini buldum.linki upload eden arkadaş deneyip çalıştığını yazmış ,bende bu oyun olmadığı için deneyemedim

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

psp_gs

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
May 12, 2011
1,606
67
0
Ya bu sekilde linklerle degilde hani ares/jjsdjsjdhjsjd diye link oluyor direkt sony nin serverlarindan.
Ondan yokmuydu :) Bu sekilde indirmeye aliskin degilim de :)

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

FIX 4.21:
Code:

FIX 3.41/3.55:
Code:

or