PS4 Türkçe YAMA Thief PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS4 Oyun Türkçe Yama kategorisinde Castellanos tarafından oluşturulan Thief PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8,976 kez görüntülenmiş, 142 yorum ve 92 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS4 Oyun Türkçe Yama
Konu Başlığı Thief PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)
Konbuyu başlatan Castellanos
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan velixyz

persian234

Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Nis 4, 2019
35
1
8

Sevgili mcpsp üyeleri Thief oyununun PS4 Türkçe yaması ile karşınızdayız. Öncelikle oyunu çeviren Türkçe Oyun Merkezi'ne sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Bu yamayı port edebilmek için macar arkadaşlarımızın dosyasını kullandım. Bunun için Gmiki'ye, FEARka'ya, Garrett'a ve tool konusunda yardımlarını esirgemeyen swuforce arkadaşlarımıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Yama ile uyumlu olan oyun linkini paylaştım, indirebilirsiniz. Yamayı indirdikten sonra kurulum bölümünü okumayı unutmayınız. Herkese şimdiden keyifli oyunlar diliyorum :)

Patch konusunda desteklerini esirgemeyen ispark arkadaşımıza teşekkürü bir borç bilirim. Teşekkürler ispark :)

TOOL
SWUFORCE

TÜRKÇE ÇEVİRİ (TÜRKÇE OYUN MERKEZİ)
TANER SAYDAM %80
FARUK METİN YILDIRIM %10
KAAN AKYILDIZ %5
MEHMET TANDOĞAN %5

PS4 PORT VE DÜZENLEME
ÇAĞ

OYNANIŞ VİDEOSU

[Gizli içerik]

teşekkür ederiz efenim
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

teşekkür ederiz

Buluuuuu

Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Şub 22, 2020
69
3
8

Sevgili mcpsp üyeleri Thief oyununun PS4 Türkçe yaması ile karşınızdayız. Öncelikle oyunu çeviren Türkçe Oyun Merkezi'ne sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Bu yamayı port edebilmek için macar arkadaşlarımızın dosyasını kullandım. Bunun için Gmiki'ye, FEARka'ya, Garrett'a ve tool konusunda yardımlarını esirgemeyen swuforce arkadaşlarımıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Yama ile uyumlu olan oyun linkini paylaştım, indirebilirsiniz. Yamayı indirdikten sonra kurulum bölümünü okumayı unutmayınız. Herkese şimdiden keyifli oyunlar diliyorum :)

Patch konusunda desteklerini esirgemeyen ispark arkadaşımıza teşekkürü bir borç bilirim. Teşekkürler ispark :)

TOOL
SWUFORCE

TÜRKÇE ÇEVİRİ (TÜRKÇE OYUN MERKEZİ)
TANER SAYDAM %80
FARUK METİN YILDIRIM %10
KAAN AKYILDIZ %5
MEHMET TANDOĞAN %5

PS4 PORT VE DÜZENLEME
ÇAĞ

OYNANIŞ VİDEOSU

[Gizli içerik]

Teşekkür