God of War: Ascension™ Private Beta 1.00-1.07 TÜRKÇE

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Play Station 3 Oyunları kategorisinde xmax tarafından oluşturulan God of War: Ascension™ Private Beta 1.00-1.07 TÜRKÇE başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,083 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Play Station 3 Oyunları
Konu Başlığı God of War: Ascension™ Private Beta 1.00-1.07 TÜRKÇE
Konbuyu başlatan xmax
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan mounes2

xmax

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ağu 3, 2011
764
48
0
82

God of War: Ascension™ Private Beta

not= 1.07 güncelemesinden sonra seçeneklerden konuşma dilini Türkçe yaparak altyazı ve ses ler Türkçe oluyor.
4.30CFW larda çalışmaktadır. PSN bağlantısı gerekmektedir.
DOWNLOAD TÜRKÇE 1.441 MB

Kod:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
1.07 GÜNCELEMESİ 483 MB
Kod:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

____

ferhanANK

Forum Destekçisi
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Tem 23, 2008
5,919
872
113
37
PSLAND:)
Sorunsuz çalışıyor kumandanım:caki: Abi bu multiyse neden birbirimizle oynuyamıyoz yav,kimlerle oynucaz ozaman:)

han412

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Kas 12, 2010
210
19
0
bu eklenti indirilmiyor burdan ... illa makinayı int. bağlattıktan sonra insin yüklesin diye bekleyeceiz .. :/

ferhanANK

Forum Destekçisi
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Tem 23, 2008
5,919
872
113
37
PSLAND:)
nss dublaj da Türkçe diyodu ya ben 1.07 yamasın indiremedim malum internet çok kötü deniyemedim oyunu ama dublaj da TR diyodu nss :D
Abi ben denedim.Sadece altyazı Türkçeydi. Konuşma dilinde İngilizce ve Fransızca.Başka bidil varmı dye bakltım ve Fransızca seçince birdahada dili değiştiremedim yav:(

Bump: [METACAFE][/METACAFE]
bu eklenti indirilmiyor burdan ... illa makinayı int. bağlattıktan sonra insin yüklesin diye bekleyeceiz .. :/
Abi ben burdan indirdim valla xmax abiden:):yihu:

nss

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
May 10, 2010
2,372
154
83
updatei indirdikten sonra ayarlara bakın ses de Türkçe seçeneği olduğunu göreceksiniz:)

emre20009

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Tem 31, 2011
3
0
0
34
v. 1.08 update link:

DENEMEDIM

Bump: ben oyunu açtım hızlı bağlan diyorum olmuyor sizce neden olabilir
oyunun serveri kapanmış galiba:((