God of War: Chains of Olympus RIP

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde McPsp Iso Oyunları kategorisinde Loow tarafından oluşturulan God of War: Chains of Olympus RIP başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,700 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı McPsp Iso Oyunları
Konu Başlığı God of War: Chains of Olympus RIP
Konbuyu başlatan Loow
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Loow

Loow

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ara 3, 2010
27
0
0
Artık baştan eklerim onu uğraşmayalım :) teşekkürler - konu güncel arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum.

Bump: Teşekkür edenlere bende teşekkür ederim :)

abdulhakim

Erişim Engelli
Eyl 29, 2010
35
0
0
36
şimdi çak abi gidicek onun yokluğunu hissetirmiyim ben

öhöm öhöm

'' Bu güzelim sanat eserini ripleyerek katledersiniz başka hiç bir şey yapamazsınız o mükemmel ara videolar felan olmadan oyundan hiç zevk alamazsınız o mükemmel senaryoyu anliyamazsınız riplemeyin şöyle sanat eserlerini yazık ya''

Apsolit

Moderatör
Kayıt Üyemiz
Şub 3, 2009
719
2
18
şimdi çak abi gidicek onun yokluğunu hissetirmiyim ben

öhöm öhöm

'' Bu güzelim sanat eserini ripleyerek katledersiniz başka hiç bir şey yapamazsınız o mükemmel ara videolar felan olmadan oyundan hiç zevk alamazsınız o mükemmel senaryoyu anliyamazsınız riplemeyin şöyle sanat eserlerini yazık ya''
Evet kesinlikle.Ripli olarak oynadığınızda ne olacak?Ot gibi bitireceksiniz.Bitirince ne olacak hiçbirşey.Ama eğer full olarak oynarsanız belkide oyun sonunda bir atomu bile parçalayabileceksiniz.​

abdulhakim

Erişim Engelli
Eyl 29, 2010
35
0
0
36
evet. ''atamu'' parçalayabilrsiniz olaki üniversitede mikrofizik bitirirseniz ''atomu'' da parçalıyabilirsiniz :e:

Bump: evet. ''atamu'' parçalayabilrsiniz olaki üniversitede mikrofizik bitirirseniz ''atomu'' da parçalıyabilirsiniz :e:

apsolitin mesajın orjinalde atamu yazıyordu şimdi editlemiş köftehor