GTA:Chintown Wars Online[REHBER][Resimli Anlatım]

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Rehberler\/Yeni Başlayanlar kategorisinde herosaint tarafından oluşturulan GTA:Chintown Wars Online[REHBER][Resimli Anlatım] başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,799 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Rehberler\/Yeni Başlayanlar
Konu Başlığı GTA:Chintown Wars Online[REHBER][Resimli Anlatım]
Konbuyu başlatan herosaint
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan oli505

aslanxyz

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 4, 2010
30
0
0
ozzi gerçekten çok mantıksız normalde giripte oyunda nasıl giremiyorsun anlamdım!

Bu arada gerçekten güzel bir rehber olmuş!

cagatay27

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ara 5, 2008
222
1
18
buna uye olunca ıcınızden bırını ekleyıp aynı sehırde bı ardamı oynuyoruz bıdde psp yı yan yana mı olması gerek oynarken tesekurler :)

berkes

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ara 6, 2008
2
0
0
ben modemin güvenlik seçenekleri yüzünden bağlanamıyorum ama isteyince bağlanıyorum güzel bilgi sağol...

oli505

Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Eki 16, 2021
76
7
8
Anlatım tamamen bana aittir : )

İlk önce Rockstar Game Social Club'a üye olmak gerekiyor.

Şu linke tıklayın:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

1.Rockstar Nickname yerine kullanıcı adı yazın.

Alt taraftan avatar seçip continiue'ye tıklayın..

2.Country bölümünden ülke seçin

Language bölümünden dil seçin

Zip/Postal Code bölümüne 5 haneli bir sayı yazın(sallamasyon olabilir :) )

Date of Birth bölümünden doğum tarihinizi seçin.(Yılı 1991 den büyük seçmeyin)

Contact Email Adress bölümüne mailinizi yazın

Contact Telephone Number bölümüne herhangi bir telefon yazın.(sallamasyon olabilir :) )

Ve continiue'ye tıklayın..

3.İlk bölüme şifreyi yazın,ikinci bölümde aynı şifreyi tekrarlayın..

Ve continiue'ye tıklayın..

4.Gelen sayfada Rockstar'dan oyun haberleri almak istiyorsanız Rockstar Games Mailing List seçeneğini işaretleyin.(zorunlu değil)

Ve complete registration'a tıklayın..

5.Mailinize yukardaki gibi bir mesaj gelecek.Activation Link yazan turuncu yeri tıklayın.

Böylece kayıt işlemini tamamlamış olduk.

6.Şimdi psp'de oyunu açın ve :start: tuşuna basıp menüdeki multiplayer sekmesinden friendroster'ı seçin..

7.Açılan yerde :kare:'ye basarak açılan menüden en aşağıdaki account bölümüne kayıt olurken yazdığınız email ve şifreyi girin.

8.Tekrar menüye dönüp en üstten connect'e tıklayın.Connect to Rockstar Social Club diye uyarı gelince X e basıp devam edin.(Bu arada wifi tuşunuz açık olsun).Bağlantıyı kurun..

9.Bağlandıktan sonra :kare:'ye basarak tekrar soldaki menüyü açın ve add friend'den arkadaşınız'ı ekleyin..

Karşı taraf da onayladıktan sonra arkadaşınızın kullanıcı adı üstüne basarak oyuna girebilirziniz..
thanks