iPhone 4 Restore Yaparken Yarıda Kaldı

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde iPhone Teknik Destek kategorisinde GAMEMASTER tarafından oluşturulan iPhone 4 Restore Yaparken Yarıda Kaldı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,994 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı iPhone Teknik Destek
Konu Başlığı iPhone 4 Restore Yaparken Yarıda Kaldı
Konbuyu başlatan GAMEMASTER
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan GAMEMASTER

GAMEMASTER

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 11, 2012
3,045
216
63
Arkadaşlar 7.0.6 jailbreak kullanıyordum 7.1 orjinal sürüme geçmek için itunesten geri al dedim sonra bekledim biraz iphone bekleniyor dedi ve telefonda da
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
bu ekrandan vardı. Şimdi güç tuşuna basmama rağmen hiçbirşey gelmiyor ekrana acil yardım ederseniz sevinirim. DFU mod falan denedim ama olmadı itunes telefonu görmüyor

GAMEMASTER

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 11, 2012
3,045
216
63
Güç tuşu ile home tuşuna bastığımda elma logosu geliyor ondan sonrada yine aynı şekide bu geliyor.
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Yedeği de aldım içindekiler gitsede önemli değil nasıl olsa pc de var. Telefon 7.1 de hızlanıyormuş diye geçecektim fakat olmadı hızlı cevap verirseniz sevinirim telefonu kullanamıyorum yaklaşık 1 saattir.
[MENTION=103083]cacaNEFES[/MENTION] yazayım :)

Son düzenleme:

GAMEMASTER

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 11, 2012
3,045
216
63
ireb i indirdim bakacagım simdi. Telefon cok yavastı biraz düzelteyim diye bunu yapmaya calıstım :D 5s e geçmeyi düşünüyorum da 2.elleri bile çok yüksek fiyatlarda.

EDIT : ireb i actıktan sonra tam olarak ne yapacagımı yazarmısın dostum ? Yan sekmedeki recovery bölümüne tıklayıp üstteki recovery yazana bastım ama bir değişiklik olmadı.

Son düzenleme:

ferhanANK

Forum Destekçisi
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Tem 23, 2008
5,919
871
113
37
PSLAND:)
Kardeşim 7.1 kursanda o versiyona jb yapılmıyor ve ayfon 4ler çok yavaşlıyor. Bizzat denedim :)

Отправлено с моего SM-N9000Q через Tapatalk

GAMEMASTER

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 11, 2012
3,045
216
63
Kardeşim 7.1 kursanda o versiyona jb yapılmıyor ve ayfon 4ler çok yavaşlıyor. Bizzat denedim :)

7.0.6 dan iyidir abi :) Önemli olan telefon bir an önce çalışsın da gerisi önemli değil :D 7.1 e yükseltmem olmazsa.

ferhanANK

Forum Destekçisi
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Tem 23, 2008
5,919
871
113
37
PSLAND:)
7.0.6 dan iyidir abi :) Önemli olan telefon bir an önce çalışsın da gerisi önemli değil :D 7.1 e yükseltmem olmazsa.
[MENTION=103083]cacaNEFES[/MENTION] nefes kardeşim inşallah yardimci olacaktır. Benim telefonu da yapmıştı :)

hazretidentist

Est Sularus Oth Mithas
Super Moderatör
Ocak 6, 2012
1,455
5,098
113
MotherBoard
Tinyumbrella yı indirmiştim zaten ama recovery den çıkma bölümüne tıklayamıyordum.
Aslında TinyUmrella'da direk olarak çıkman gerekiyordu tekrardan silip yükler misin hem iTunes'i hem de TinyUmbrealla'yı.

iReb'de ise Recovery Mode Loop fixer/ SHSH Grabber tıklayıp Set Auto-Boot True ( Fixes 1015 Errors/ Recovery Loops) kısmından Recovery Mod'dan çıkarabilirsin.

GAMEMASTER

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 11, 2012
3,045
216
63
Aslında TinyUmrella'da direk olarak çıkman gerekiyordu tekrardan silip yükler misin hem iTunes'i hem de TinyUmbrealla'yı.

iReb'de ise Recovery Mode Loop fixer/ SHSH Grabber tıklayıp Set Auto-Boot True ( Fixes 1015 Errors/ Recovery Loops) kısmından Recovery Mod'dan çıkarabilirsin.
itunesi yükledim zaten. şimdi de ireb e girmiyo tekrar indireceğim.