Midnight Club Los Angeles Remix EUR-USA FULL ISO 897 MB

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Psp Iso Oyun kategorisinde hako tarafından oluşturulan Midnight Club Los Angeles Remix EUR-USA FULL ISO 897 MB başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 10,484 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Psp Iso Oyun
Konu Başlığı Midnight Club Los Angeles Remix EUR-USA FULL ISO 897 MB
Konbuyu başlatan hako
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan hazretidentist

alican3

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Tem 25, 2011
96
5
8
33
angeles bence daha iyi 2 -3 aydır oynuyorum

Bump: beyler acil bu oyunun para hilesi lazım lütfen yardımcı olun

saglikci_adnan

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Kas 30, 2008
13
0
1
Arkadaşlar oyun 3. yarıştan sonra diğer yarışı başlatacağım sırada donuyor sizdede oluyormu versiyon 5.50 gen d3 sildim tekrar yükledim gene aynı donuyor acaba bir yolu varmı?

ferhat007

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eki 7, 2009
33
2
8
31
kardeş oyun fix li deil galiba bende çalısmıyor. iso tool proğramıyla fixlemeye çalıstım ama işlem yaparken psp donuyor. acaba sebebi ne olabilir bi fikrin warmı ??

hako

Legendary
Yönetici
Forum Admini
Tem 13, 2008
7,982
10,990
113
Bu oyun çok eski bir oyundur ve eski versionlarda bile çalışır onun için fixlemek gerekmez ... Fix sadece senin versionundan daha büyük version isteyen oyunlar için gereklidir...

Oyunu çalıştıramıyorsan oyunun altında bir link verdim oraya tıkla orada anlattıklarımı uygula... Yine çalışmıyorsa versionundan yada kartından kaynaklanıyordur...

ferhat007

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eki 7, 2009
33
2
8
31
verdigin linke baktım orada yazdıklarının aynısını uyguladım ama yine çalısmadı diğer oyunlarda sorun yok yalnızca bu oyun çalısmıyor daha önce senin yükledigin oyunların hiç birinde sorun yasamadım birtek mıd nıgt clup sorun çıkartıyor oyunu cso olarak atmıstım geri iso ya çevirip psp ye attım yine olmadı versiyon 5.50 gen - d3 psp slim 2004 kullanıyorum daha önce bazı oyunlardada bu sorunu yasadım iso tool proğramıyla fixlediğimde sorun düzelmişti. sorunun versiyondan oldugunu sanmıyorum ama MS ye de format atmak istemiyorum ( 16 gb ms kullanıyorum bu arada sadece 5 mb boş alan var :)) ) sence ne yapmalıyım bi önerin warmı ??

ferhat007

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eki 7, 2009
33
2
8
31
versiyon 5.50 gen - d3 tü 6. 60 pro b - 10 yaptım sorun düzeldi yardımların için saol hako. :)

zeenophobia

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
May 3, 2012
2
0
0
34
excuse me, i have a little problem..
sorry im only used english because im not from turkey :)

i downloaded Midnight club at the first page, from mediafire..
everything goes fine until all parts downloaded and im want to extract the rar file..
i already entered password "hako" (without " ) and its keep saying invalid password..any help?

hako

Legendary
Yönetici
Forum Admini
Tem 13, 2008
7,982
10,990
113
If you're getting wrong password error...

Your file is missing or corrupted.When winRAR is extracting the part it will stop and tell you which rar file has been corrupted,delete corrupted part redownload the corrupted part!.because if the file is missing winrar wile give "wrong password" error.use download accelerators (internet download manager)

zeenophobia

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
May 3, 2012
2
0
0
34
If you're getting wrong password error...

Your file is missing or corrupted.When winRAR is extracting the part it will stop and tell you which rar file has been corrupted,delete corrupted part redownload the corrupted part!.because if the file is missing winrar wile give "wrong password" error.use download accelerators (internet download manager)
yap..im already re download and its worked.. :)
thanks, i like your site..thanks for the games, u are great :D