PS3 EMULATÖR PS2 Oyunlarını PS3 İçin Konvert Etme ve PS3 Konsolunda PS2 Oyunlarını Oynatma Rehberi

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS3 - PS2 Emulasyon kategorisinde mctuna tarafından oluşturulan PS2 Oyunlarını PS3 İçin Konvert Etme ve PS3 Konsolunda PS2 Oyunlarını Oynatma Rehberi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 41,224 kez görüntülenmiş, 141 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS3 - PS2 Emulasyon
Konu Başlığı PS2 Oyunlarını PS3 İçin Konvert Etme ve PS3 Konsolunda PS2 Oyunlarını Oynatma Rehberi
Konbuyu başlatan mctuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan rocknow

KALE

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Şub 12, 2011
149
326
63
43
Arkadaşlar en sonunda olay çözüldü ve sevdigim oyunları oynayabilicem şükürler olsun.
insallah yapamayan arkadaşlarda en sonunda yaparlar.
hepinize iyi eglenceler.
Kardeş nasıl çözdüğünü bizede anlatsanda bizde faydalansak

Sanctus

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Nis 23, 2011
156
0
0
Denilenleri uyguluyorum ama listede oyun görünmüyor.Encrypt dedikten sonra bu dosya iso 9660 değil gene de devam edelim mi gibisinden uyarı veriyor acaba ondan mı?

Edit: Neyse orası halloldu bu sefer placeholder çalıştırınca aletten ses görüntü komple gidiyor gamepad falan kapanıyor.Diğer konudaki yöntemi de bunu da denedim olmuyor

KALE

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Şub 12, 2011
149
326
63
43
Allah rızası için bana biri yardım etsin 3 gündür uğraşıyorum reActPSN yide kurdum Herşeyi adım adım yaptım Ama herseferinde PS2_Classics_Placeholder denilen mikrop program Telif Hakkı koruma bilgisi geçersiz diyor ?
Bana bir yol gösterin arkadaşlar nerde neyi yanlış yapıyorum yardım edin .Rogere 4.30 2,05 CWF kulanıyorum ..
bu tür işlerede kafam yankındır anlarım yani ama bilmiyorum bi türlü olmuyor şuan mala bağlamış durumdayım anlayın yani çünkü yapılabilecek her şeyi yaptım doğru yaptığımada eminim :((

portagas

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eki 30, 2011
471
1,634
93
29
Allah rızası için bana biri yardım etsin 3 gündür uğraşıyorum reActPSN yide kurdum Herşeyi adım adım yaptım Ama herseferinde PS2_Classics_Placeholder denilen mikrop program Telif Hakkı koruma bilgisi geçersiz diyor ?
Bana bir yol gösterin arkadaşlar nerde neyi yanlış yapıyorum yardım edin .Rogere 4.30 2,05 CWF kulanıyorum ..
bu tür işlerede kafam yankındır anlarım yani ama bilmiyorum bi türlü olmuyor şuan mala bağlamış durumdayım anlayın yani çünkü yapılabilecek her şeyi yaptım doğru yaptığımada eminim :((
reActPSN ile PS2_Classics_Placeholder'i lisansladın mı? Yoksa çalıştıramazaın.

KALE

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Şub 12, 2011
149
326
63
43
reActPSN ile PS2_Classics_Placeholder'i lisansladın mı? Yoksa çalıştıramazaın.
Ben anlatayım nasıl yaptığımı sen nerde hata yaptığımı söyle kardeşim.

önce PS2_Classics_Placeholder kuruyorum sonra reActPSN yi kuruyorum flash bellekten flash bellekte exdata klasörüde aynı yerde içinde rap uzantılı dosyada aynı yerde dikkat ediyorum buna reActPSN yi kurduktan sonra yeni kullanıcı oluşturuyorum isminide aa yapıyorum aa dan giriş yapıyorum reActPSN yi açıyorum R1 re basılı tutuyorum sistam reset atıyor baştan başlıyor gelen mesajı O ile geçiyorum sora reac .oedat gibi bir kullanıcı adı oluşuyor giriş yapıyorum sonra PS2_Classics_Placeholder ri açıyorum hoooop aynı hata Telif Hakkı koruma bilgisi geçersiz diyor.. nerde yanlış yapıyorum sizce ??

ekoekonom

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 6, 2011
15
0
1
dostum ben e3 cfw kullanıyordum. ps2 placefolderi çalıştıramadım. rebug cfw 4.30.2 ye geçtim.
şu an ps2 oyunlarını sorunsuz oynuyorum.winningeleven 6 catwoman ıco reservoir dog red dead revolver
shinobido oyunlarını convert edip oynuyorum.
ilk önce reactpsn programıyla ps2placeholder programını aktif edip daha sonra ps2iso klasörü oluşturarak convert programı iledikkatli birşekilde yani kurallara uygun yaparak iso bin enc oluşturup oyunun adını verdiğimiz klasörün içine atıp,ps2iso klasörünün içine atarak multimanın son sürümünü kullanarak oyunu çalıştırabilirsiniz
ps2 placeholdere girdikten sonra oyunlar açılmadan kol bağlantısı kesiliyor playstation2 yazısı çıktıktan sonra ps tuşuna basmamız gerekiyor. bazı oyunlarda az beklememiz gerekiyor.e3cfw kullananlar için reactpsn biraz sıkıntılı

KALE

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Şub 12, 2011
149
326
63
43
dostum ben e3 cfw kullanıyordum. ps2 placefolderi çalıştıramadım. rebug cfw 4.30.2 ye geçtim.
şu an ps2 oyunlarını sorunsuz oynuyorum.winningeleven 6 catwoman ıco reservoir dog red dead revolver
shinobido oyunlarını convert edip oynuyorum.
ilk önce reactpsn programıyla ps2placeholder programını aktif edip daha sonra ps2iso klasörü oluşturarak convert programı iledikkatli birşekilde yani kurallara uygun yaparak iso bin enc oluşturup oyunun adını verdiğimiz klasörün içine atıp,ps2iso klasörünün içine atarak multimanın son sürümünü kullanarak oyunu çalıştırabilirsiniz
ps2 placeholdere girdikten sonra oyunlar açılmadan kol bağlantısı kesiliyor playstation2 yazısı çıktıktan sonra ps tuşuna basmamız gerekiyor. bazı oyunlarda az beklememiz gerekiyor.e3cfw kullananlar için reactpsn biraz sıkıntılı
kardeş oyunu convert ettim doğru yere attım multimandan seçiyorum orda sorun yok onları eksiksiz yaptım zaten benim sorunum PS2_Classics_Placeholder denilen programla Telif Hakkı koruma bilgisi geçersiz diyor ?

herşeyi anlatıldığı gibi adım adım yapıyorum ama nafile olmuyor.. Sıkıntı Kullandığım CWF ile alakalımı ? yoksa eksik bişeymi yapıyorum

ekoekonom

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 6, 2011
15
0
1
Ben anlatayım nasıl yaptığımı sen nerde hata yaptığımı söyle kardeşim.

önce PS2_Classics_Placeholder kuruyorum sonra reActPSN yi kuruyorum flash bellekten flash bellekte exdata klasörüde aynı yerde içinde rap uzantılı dosyada aynı yerde dikkat ediyorum buna reActPSN yi kurduktan sonra yeni kullanıcı oluşturuyorum isminide aa yapıyorum aa dan giriş yapıyorum reActPSN yi açıyorum R1 re basılı tutuyorum sistam reset atıyor baştan başlıyor gelen mesajı O ile geçiyorum sora reac .oedat gibi bir kullanıcı adı oluşuyor giriş yapıyorum sonra PS2_Classics_Placeholder ri açıyorum hoooop aynı hata Telif Hakkı koruma bilgisi geçersiz diyor.. nerde yanlış yapıyorum sizce ??
dostum multimanın 4,30 ürümünü kur convert ettiğin isolar hd0 içinde PS2ISO adlı klasör oluştur. oyunun ismi olan bir klasör daha oluştur ve iso bin enc dosyasını oyun ismi olan klasöre at bu klasörü ps2isoklasörünün içine at multimandan emulatorların olduğu klasöre gel oyunu tazele yapuyun senin klasöre verdiğin isimle görünür ordan x ile oyunu yükle ps2placeholder programını çalıştır