PS3 Oyun Arşivi (Günlük Update)

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Play Station 3 Oyunları kategorisinde glovehasan tarafından oluşturulan PS3 Oyun Arşivi (Günlük Update) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 274,249 kez görüntülenmiş, 2,407 yorum ve 18 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Play Station 3 Oyunları
Konu Başlığı PS3 Oyun Arşivi (Günlük Update)
Konbuyu başlatan glovehasan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan glovehasan
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

errccaann

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eki 7, 2010
1,104
159
0
dostum emeğine sağlık ama ben asssınd cred 2deki tüm partları indirdim fakat 13ü parti ne yaptıysam indiremedim ve oyunun partları öylece elimde duruyor rica etsem 13ü parti yeniden yükleyebilirmisin

glovehasan

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eyl 25, 2010
898
63
0
42

Alone in the Dark Inferno PS3 JB (USA)

Kod:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Kod:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

glovehasan

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eyl 25, 2010
898
63
0
42

Apache Air Assault PS3 JB (EUR)

Pkg dosyasini ps3 umuze backup manager programi kurar gibi kuruyoruz. Sonra bilgisayarimizda olan oyunun 'BLES00937/USRDIR' icindeki butun dosya ve klasorleri 'devhdd0/game/BLES00937/USRDIR' in icine FTP ile gonderiyoruz. Onemli EBOOT.BIN i gondermiyoruz. Daha sonra oyun xmb menude gozukecek ve oradan girip oynayabilirsiniz.

Pkg dosyasi -
Kod:

Kod:

cagatayo

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 25, 2010
5
0
0
44
Dostum; oyunlari arsiv yaptigim torrent sitesinde bu iki oyun da move olarak yazilmis. Zaten basliklari degistirmiyorum. Bende henuz move olmadigi icin oyunlar move destekli mi degil mi bilmiyorum. Sadece gordugumu paylastim. Anlayacagin dostum baslik 'copy paste' den ibaret. Bu arada kesin olarak move destegi olmadigi bilgisini alirsaniz, lutfen paylasin. Bende basliklari duzeltirim.. Tesekkurler

Bump:

Merhabalar;

Elimde 2011'i var. Ayni zamanda 2k11 mevcut. 1-2 gune upload edilmis olacak foruma. Ama 2010 maalesef arsivimde yok.
Sabırsızlıkla bekliyorum paylaşımınızı

Teşekkürler...

SilentDead

jigsaw*
Kayıt Üyemiz
Eki 28, 2008
89
0
0
27
benim aklıma bir fikir geldi ps3 oyunlarını oyun download dan kaldırıp başka bir yere ana başlık olarak yazalım ve başlıklarda glovehasan uploadları ve ps3 oyunları diye
örnek

Hako Psp Iso Oyun ve Umd Video Arşivi

glovehasan

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eyl 25, 2010
898
63
0
42

Assassin's Creed Brotherhood PS3 JB (EUR)

Kod:
Kod:

Kod:
Kod:

izler

Erişim Engelli
Mar 8, 2009
44
1
0
güzel oyunlar ellerine sağlık.elinizde ps3 için herhangi bir smackdown varsa paylaşırsanız sevinirim

adem69

Erişim Engelli
Ağu 21, 2008
177
0
0
42
Hatali linki bildirdigin icin ben tesekkur ederim. Ilk upload part 13 iki kere upload edilmisti yanlislikla. Birini silince digeri de kullanilmaz hale gelmis. simdi yukledim ama hotfile kafayi yemis, ayni isim diye herhalde yine ayni hatayi veriyor.

Neyse ben 13. parti fileserve den upload ettim bunu kullanin;)

[/QUOTEhsn krdes file server ne zmn eklersın

Bump: file serverr ne zmn eklenır hsn krdes

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...