Psp 3600mah şarj edilebilir hand grip pad

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Psp Donanım kategorisinde duncan tarafından oluşturulan Psp 3600mah şarj edilebilir hand grip pad başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,136 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Psp Donanım
Konu Başlığı Psp 3600mah şarj edilebilir hand grip pad
Konbuyu başlatan duncan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan scorpionnn

duncan

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Mar 25, 2009
9
0
0
48
Marka: DRAGON
PSP 3600MAH ŞARJ EDİLEBİLİR HAND GRİP PAD İLE HEM OYUN KOLU HEM EK BATARYA OLANAĞI...
168 SAAT BEKLEME SÜRESİ
ESNEK ,ÇEKÇEKLİ YENİ DESİGN
UZUN OYUN OYNAMALAR İÇİN YÜKSEK GÜÇ
1 SAATTE FULL ŞARJ EDİLEBİLİR (HIZLI ŞARJ ÖZELLİĞİ)
ÖZEL DESİGN AÇMA-KAPAMA DÜĞMESİ
PSP KONSOLLAR İLE TAM UYUMLUDUR

Bu aksesuarı kullanan var mı almak istiyorumda kararsız kaldım orjinal batarya mı alsam
Gittigidiyor da fiyatı 30 tl

crazyknight

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eki 26, 2009
49
0
0
33
Marka: DRAGON
PSP 3600MAH ŞARJ EDİLEBİLİR HAND GRİP PAD İLE HEM OYUN KOLU HEM EK BATARYA OLANAĞI...
168 SAAT BEKLEME SÜRESİ
ESNEK ,ÇEKÇEKLİ YENİ DESİGN
UZUN OYUN OYNAMALAR İÇİN YÜKSEK GÜÇ
1 SAATTE FULL ŞARJ EDİLEBİLİR (HIZLI ŞARJ ÖZELLİĞİ)
ÖZEL DESİGN AÇMA-KAPAMA DÜĞMESİ
PSP KONSOLLAR İLE TAM UYUMLUDUR

Bu aksesuarı kullanan var mı almak istiyorumda kararsız kaldım orjinal batarya mı alsam
aman tanrım! 168 saat bekleme süresi ne demek! kesinlikle almalıyım bundan biraz ağır olabilir ama olsun eve pek uğramayan birisi olarak arabaya koşup sürekli şarja takmaktansa daha mantıklı geldi

fiyatı nedir bi link falan koyarmısın? ona göre daha iyi bi yorum yapabileyim

duncan

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Mar 25, 2009
9
0
0
48
İki gün önce 1200 mahlık batarya aldım, en düşük parlaklıkta şarjı 3 saat gidiyor normal mi ?

Coras

Pagani Lover
Kayıt Üyemiz
Haz 24, 2009
348
6
18
29
1200mAh kullanıcısı olarak kesinlikle rahatça söylüyorum o pilde bi dandiklik vardır! Ben en düşük parlaklıkta 7:30 saat oynuyorum. Ayrıca 3600mAh lik bataryanın ne yapıcağı belli olmaz. Orjinal en güvenlisi. Ama 168saat bekleme süreside çok cazip görünüyor. Bilemedim duncan, sana kaldı.

duncan

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Mar 25, 2009
9
0
0
48
Bataryayı çakma ince 2400 mah la değiştirdim yukarıdaki 3600 dragon kalmamış şimdiki pilden memnun kaldım düşük parlaklıkta 7.5 saat yüksek parlaklıkta 5 saat gidiyor umarım patlamaz :patlar: