PSP adhoc File Transfer0.7

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Programlar kategorisinde Jomolocco tarafından oluşturulan PSP adhoc File Transfer0.7 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,139 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Programlar
Konu Başlığı PSP adhoc File Transfer0.7
Konbuyu başlatan Jomolocco
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan X-Magic

Jomolocco

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Tem 24, 2008
75
0
6
29
PSP Adhoc File transfer hepimizin bildiği dosya aktarma programı yanlız bu 0.7 versionudur sonuncusu:D

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Programı yükledikten sonra klasörü PSP/GAME klasörüne atın menuden çalıştırın..

Kullanımı Dosyayı alacak arkadaş [] ye göndericek arkadaş X e basıyor

bu kadar

Not:Eğer dosyaların içinden bir şey göndermek istiyorsanız yön tuslarıyla dosyanın üstüne gelin sonra R ye basın Dosya içinine girdi L ye basınca da Geri döner...

ilkayjagger

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Nis 6, 2008
788
0
16
40
işe yaraması tamamda bunda hız olayı nasıl hala ağarmı unutmadan teşekkurler;)

Jomolocco

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Tem 24, 2008
75
0
6
29
olay su biz arkadaslarla denedik ben bi arkadasa call of duty roads to victory attım sanıyede 1.5mb atıo baya hızlı :D ama pspleri karsı karsıya koyarsanız daha iyi sonuc alabilirsiniz

wairhumer

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ağu 7, 2008
36
1
0
34
k bakma fazla soru soruorum ama karsımızdakındede aynı program olmak zorunda deıl mı ?

Jomolocco

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Tem 24, 2008
75
0
6
29
heralde sorucaksınız burası bir tartısma platformu cok blmsel konustum :D

evet ikinizdede olması gerekiyor dosya gondericek arkadas ve siz pogramı acıcaksınız

Dosya gondericek akadas dosyanın uzerine glip X e basıcak dosyayı alıcak akadas [] ye basıcak oda bişey görükecek :D onu secip X e basıcaksınız ikinizde ve baslayacak

Başka soru ? :D

wairhumer

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ağu 7, 2008
36
1
0
34
supper acıklamassın cok tskrler en kısa zamanda denıycem ıns okulda lasım oluo sınıfta 3 psp war :D