PS4 Türkçe YAMA Assassin's Creed Odyssey PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS4 Oyun Türkçe Yama kategorisinde thisrock84 tarafından oluşturulan Assassin's Creed Odyssey PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 91,241 kez görüntülenmiş, 1,489 yorum ve 853 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS4 Oyun Türkçe Yama
Konu Başlığı Assassin's Creed Odyssey PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)
Konbuyu başlatan thisrock84
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan mahmutkamil

thisrock84

TR YAMA KING
Yönetici
Moderatör
Tem 25, 2008
274
6,904
93
39

Sevgili mcpsp üyeleri, yepyeni yama çalışmamız ile yine karşınızdayız: Assassin's Creed Odyssey oyunu artık PS4 sisteminde de Türkçe. Öncelikle oyunu çeviren ANİMUS PROJESİ ekibine buradan sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Yine günlerim gecelerime karıştı fakat sonunda sizler için güzel bir yama hazırlayabildim. :)

Yama hakkında kısa bir bilgi vereyim. Yamayı oyunun dublex versiyonu için (Assassin's Creed: Odyssey - Gold Edition) hazırladım. Konu ile ilgili görüşlerini paylaşan keremec @keremec 'e çok teşekkür ederim.

Oyunu bizlerle paylaştığı için dorukhan @dorukhan arkadaşımıza çok teşekkür ediyoruz.

Oyunun Türkçe yamasına ek olarak, eminim burası sizi mutlu edecektir, oyunun v1.51 güncel yamasını, 5.05 fix'ini, çevrilmiş 2 adet DLC'nin Türkçe portunu da sizlerle paylaşıyorum. Lütfen kurulum metnini okuyarak oyunu güncelleme dosyasını ve DLC paketlerini kurun. :)

Oynanış videosunun youtube'a yüklenmesinden, konunu hazırlanmasına kadar bu yamanın bir çok aşamasında emeği geçen Castellanos @Castellanos 'a canı gönülden teşekkür ederim. İyi ki varsın ;)

TÜRKÇE ÇEVİRİ
Animus Projesi

TOOL
Delutto

PS4 PORT VE DÜZENLEME
ThisRock

OYNANIŞ VİDEOSU

İçeriği görebilmek için mesaj yazmalı ve beğenmelisiniz. Saçma sapan mesaj yazarsanız forumdan uzaklaştırılırsınız.
İçeriği görebilmek için mesaj yazmalı ve beğenmelisiniz. Saçma sapan mesaj yazarsanız forumdan uzaklaştırılırsınız.

Moderatör tarafında düzenlendi:

vigura

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eki 11, 2008
331
1,230
93
41
İşte bunu yapma....😁 çok karışık dosyalar cok emek isteyen bir oyun portu zor olan oyunlarda gtav batman arkham knighttan sonra gelir kendisi ne kadar uğraştığınızi tahmin edebiliyorum emekten fazlasını hakediyor ama emeğinize saglik😍

Son düzenleme:

thisrock84

TR YAMA KING
Yönetici
Moderatör
Tem 25, 2008
274
6,904
93
39
Emeginize saglik.tesekkurler. en son ultimate edition surumu cikmisti ilk paylasilan surume mi yama gelecek ultimate surumune mi.
Her zaman en son sürüm ile çalışıyoruz :) ilk çalışmaya başladığımda normal sürüm için çalışma yapmıştım ama son paylaşılan yama Assassins Creed Odyssey Ultimate Edition için olacak. Yakın zamanda uyumlu oyunu paylaşacağım. Yamayı hazırlayana kadar oyunu indirmiş olursunuz. Malum tüm DLC'le ile birlikte oyun 100GB bir alana ihtiyaç duyuyor :)

vigura

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eki 11, 2008
331
1,230
93
41
Keşke oyunlara birtakım koruma programlanabilse bu oyuna harcanan emek ne yazıkki türkiye oyun stüdyosunun çalıp face de ya da sitesinde parayla satış yapmasına engel değil....insanlar işin içyüzünü bilmiyor aliyor bağış yapıyor teşekkür ediyor gerçek emek kimden çıkmış kim yapmış bakmıyor ne yazıkki

Son düzenleme:

Castellanos

TR YAMA KING
Yönetici
Forum Admini
Şub 19, 2019
1,305
26,351
113
Keşke oyunlara birtakım koruma programlanabilse bu oyuna harcanan emek ne yazıkki türkiye oyun stüdyosunun çalıp face de ya da sitesinde parayla satış yapmasına engel değil....insanlar işin içyüzünü bilmiyor aliyor bağış yapıyor teşekkür ediyor gerçek emek kimden çıkmış kim yapmış bakmıyor ne yazıkki
Adamın işi bu. Yalan makinesine bağlayın bunu, vallahi makineyi patlatır. Çünkü o kadar güzel hikayeler anlatıyor ki insanın inanası geliyor. Ne kadar güzel yazılar yazıyor, bir görseniz, sizler de ikna olursunuz desem yalan olur :D

Yamaların %95'i çalıntı zaten. Bunu bilmeyen kişi sayısı yok denecek kadar az. Video zaten çekmeyeceğim artık. Konudaki videolar yeterli. Eski video da kombo yapmıştım zaten. Ha, bu arada Göz boyamak için arada bir iki yama çıkartır.

Son olarak, görmezden gelin şu iyi niyetli kardeşimizi. Daha fazla üzülmesin.

Son düzenleme:

thisrock84

TR YAMA KING
Yönetici
Moderatör
Tem 25, 2008
274
6,904
93
39
Gerçekten herkes, çok şükür ki, neyin ne olduğunu, o arkadaşın ne yaptığını, nasıl yaptığını çok net gördü. Sağolsun Çağ bunun için defalarca video çekti, belki görür utanır diye ama adam yarabbi şükür diyerek aynı şeyi yapmaya daha hala devam ediyor ve edecek. Sitesinde yaptığımız tüm yamaların bir kopyasını bulacaksınız eminim :)

Olsun bizim işimiz siz oyun severlerle. Geri kalan hiçbir şeyi görmüyor, duymuyoruz :)

Son düzenleme: