Psp İle İlgİlİ sorusu olan İÇerİ

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PSP Özel Firmware (Hack) kategorisinde saglammelih tarafından oluşturulan Psp İle İlgİlİ sorusu olan İÇerİ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,812 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PSP Özel Firmware (Hack)
Konu Başlığı Psp İle İlgİlİ sorusu olan İÇerİ
Konbuyu başlatan saglammelih
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan akerty35

ctx

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 11, 2014
6
1
0
pspimde 6.60 versiyon kurulu yani kırık şekilde oyunlar önceden atıldı ama şuanda pspyi bilgiysara bağlayınca iso kloserine oyun atmak istediğimde hata veriyor yani pspnin içindeki hafiza kartı zarar görürmüş durumda sanırım pspyi bağlayınca taramadan devam et diyip açiyorum erişebiliyorum ama dosya yükleyemyiorum içindeki bütün dosyları silsem yani sonraki aşamada neler yapmam gerek tekrar 6.60 kurmam mi gerekiyor yada hangi yolları izlemeleyim yardımcı olabilirseniz sevinirm.

Unknown

C/C++ Developer
Moderatör
Ağu 21, 2009
1,165
265
83
pspimde 6.60 versiyon kurulu yani kırık şekilde oyunlar önceden atıldı ama şuanda pspyi bilgiysara bağlayınca iso kloserine oyun atmak istediğimde hata veriyor yani pspnin içindeki hafiza kartı zarar görürmüş durumda sanırım pspyi bağlayınca taramadan devam et diyip açiyorum erişebiliyorum ama dosya yükleyemyiorum içindeki bütün dosyları silsem yani sonraki aşamada neler yapmam gerek tekrar 6.60 kurmam mi gerekiyor yada hangi yolları izlemeleyim yardımcı olabilirseniz sevinirm.
Memory kartı PSP üzerinden fortmatlayın yeniden cfw yüklemenize gerek yok. Bu işlemden önce varsa önemli dosyalarınız yedekleyin.

ctx

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 11, 2014
6
1
0
dediklerinizi yaptım hem psp den hem pcden formatladım sorun halen devam ediyor dosya kopyalamiyorum 1mb dosya atarken bile kopyalaniyor diyor kaliyor sonra görmüyor memory kartı

inbelen

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Şub 21, 2009
69
0
6
43
şöyle bir sorunum var arkadaşlar

psp 3004 gümüş modeli firmware 6.31 de

ben versiyonu 6.35 6.39 6.60 çkarmatk istediğimde tklyorum sonra psp ekran geldikten sonra orda kalyor ekran sonra belli bir müddet geçtikten sonra psp komple kapanyor sorun ne olabilir

PureMusic

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 19, 2011
541
89
28
28
Acaba psp go için olan firmware i yüklüyor olabilir misin? Sorun belki ondan kaynaklanıyordur

inbelen

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Şub 21, 2009
69
0
6
43
hayr ondna değil versiyon düşürmeyibile denedim ama ekranda kalyor sonrasnda cihaz kapanyor 6:61 yuklu şu an cihazda
hiç bir şekilde ne cfw ne versiyon yukseltebiliyorum